Urobte viac s radom akumulátorových strojov Husqvarna

Časy, keď ste prácou rušili svoje okolie, sú minulosťou. Zariadenia z radu akumulátorových strojov Husqvarna vám otvárajú úplne nový svet možností na plnenie vašich úloh – v exteriéri aj interiéri.

Rad akumulátorových strojov Husqvarna tvoria stroje, ktoré sú navrhnuté s veľkým dôrazom na ergonomiku, čo znamená, že sa pohodlne a jednoducho používajú a zvyšujú vašu produktivitu. Jedinečná intuitívna klávesnica Husqvarna uľahčuje štartovanie a zastavenie zariadení stlačením tlačidla, kým tlačidlo SavE maximalizuje čas prevádzky. Tieto zariadenia sú výkonné a extrémne všestranné. Akumulátorové stroje prinášajú aj iné výhody, ako sú bezúdržbové motory, nízke hladiny hluku, nulové emisie a nízka hmotnosť. Nižšie uvádzame niekoľko oblastí, v ktorých sú výhody akumulátorových produktov najzreteľnejšie.

Oblasti citlivé na hluk

Ak sa rozhodnete pre jeden z našich akumulátorových produktov, budete pracovať pri hladine hluku až o 15 dB(A) nižšej ako v prípade benzínového zariadenia. Pre lepšiu predstavu, zníženie o 3 dB(A) sa vníma ako o polovicu nižšia hladina hluku. Znamená to, že môžete pracovať kedykoľvek a aj na miestach citlivých na hluk, ako sú obytné zóny, oblasti okolo nemocníc alebo verejné parky.

Používanie v interiéri

Akumulátorové zariadenia eliminujú náklady na benzín. Okrem skvelých finančných výhod znamená absencia benzínu aj odstránenie výfukových plynov. Táto výhoda otvára úplne nové pole pôsobnosti – prevádzku v interiéroch. Akumulátorovú motorovú pílu si pochvaľujú mnohí stolári a rovnako optimálna je aj pre operátorov pásových píl v prípade, že sa kmene zaseknú v strojoch. Čistenie veľkých interiérových priestranstiev, ako sú napríklad haly, ešte nikdy nebolo jednoduchšie vďaka tichej prevádzke fúkača Husqvarna.

Môže zachrániť život

Prevádzka akumulátorových zariadení nezávisí od prítomnosti kyslíka. Osvedčilo sa to ako skvelá výhoda pre hasičov, ktorí môžu používať akumulátorovú reťazovú pílu na odstránenie dverí a iných prekážok pri vyslobodzovaní ľudí z miest s vysokou koncentráciou dymu.

Blower 536LiB Battery

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *