Vyžínače a krovinorezy Husqvarna – navrhnuté na lepšie podnikanie

Zníženie hmotnosti a zvýšenie efektívnosti. To sú naše hlavné ciele pri navrhovaní nových funkcií vyžínačov a krovinorezov v spoločnosti Husqvarna. Pozrite sa bližšie na prvky, ktoré sme vyvinuli na zefektívnenie vašej práce.

Vyšší výkon, menší vplyv

Technológia X-Torq optimalizuje motor tak, aby ste mali k dispozícii vyšší výkon, keď ho najviac potrebujete. V porovnaní s vyžínačom bez technológie X-Torq, vytvára až o 75 % menej škodlivých emisií a zvyšuje palivovú efektívnosť až o 20 %. Stručne povedané: je to technológia šetrná voči vašim nákladom aj voči životnému prostrediu.

Začnite pracovať skôr

Smart Start je názov technológie spoločnosti Husqvarna, ktorá vyrovnáva zvýšenie energie, ku ktorému dochádza v najvyššom bode piestu. To uľahčuje ťahanie štartovacieho lanka, čo z dlhodobého hľadiska šetrí čas aj peniaze vám aj vašej spoločnosti.

Rýchle a ľahké odvíjanie vyžínacieho lanka

Vďaka našej funkcii Tap-n-Go™ stačí klepnúť vyžínacou hlavou o zem a vyžínacie lanko sa vysunie. Znamená to, že sa vyhnete časovo náročnému manuálnemu vysúvaniu lanka, pri ktorom musíte položiť vyžínač na zem. V porovnaní s vyžínacími hlavami od iných výrobcov sa vyžínacie hlavy Husqvarna skladajú z menšieho množstva dielov, čo umožňuje jednoduchšiu inštaláciu nového vyžínacieho lanka, keď je to potrebné.

525LK, 525 LK

Nacvakávacie nástavce

S našimi kombinovanými vyžínačmi a krovinorezmi si môžete vybrať zo širokej ponuky nacvakávacích nástavcov na vytvorenie skutočne všestranného pracovného nástroja. Od vyžínania môžete na strihanie živého plota, fúkanie alebo pílenie vo výškach prejsť za niekoľko sekúnd – a stačí vám štartovať a servisovať jediné zariadenie. Vďaka odpojiteľnému hriadeľu sa zariadenie tiež úspornejšie skladuje a jednoduchšie sa transportuje.

Vysoká rukoväť

Mnohé naše krovinorezy sa dodávajú s vyššie posunutým držadlom, ktoré sa používa len v produktoch Husqvarna. Rukoväť je posunutá ďalej od stĺpika. Vďaka tomu môžete ľahšie pohybovať nohami bez narážania do rukoväti, čo umožňuje ergonomickejšiu a efektívnejšiu prácu.

Jedinečne pohodlný postroj

Náš patentovaný postroj BalanceXT™ je vďaka pohyblivému spájaciemu dielu na chrbte jedinečný na celom trhu. Tento diel umožňuje ramenným popruhom sledovať vaše pohyby a rovnomerne rozdeľuje hmotnosť krovinorezu na vaše bedrá a plecia. Upravením polohy tohto dielu môžete tiež nastaviť veľkosť popruhu. A po odstránení dielu z hrudnej časti bude popruh pohodlný bez ohľadu na veľkosť vášho hrudníka.

545RXT with Balance XT harness

Systém Low Vib

Motory viacerých našich vyžínačov a krovinorezov sú oddelené od rukovätí mimoriadne efektívnymi antivibračnými tlmičmi, ktoré absorbujú vibrácie a nedovolia im pôsobiť na vaše telo. To šetrí vaše ramená a ruky a umožňuje vám pracovať pohodlnejšie počas dlhších pracovných zmien.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *