Záhradníčka Melissa McPherson o vyžínači Husqvarna 525: „Dokážem pracovať celý deň bez najmenšieho problému.“

Ergonomika, palivová efektívnosť a stroj, s ktorým je radosť pracovať. Vďaka týmto výhodám sa o vyžínač Husqvarna 525 oplatí zvádzať každodenný boj, hovorí Melissa McPherson. „Každý deň sa oň handrkujeme s mojím učňom,“ hovorí Melissa McPherson a dodáva: „Nakoniec vždy vyhrám.“

Správkyňa pozemku nákupného centra na strednom pobreží v austrálskom štáte New South Wales Melissa McPherson je zodpovedná za všetko: od starostlivosti o trávnik až po odstraňovanie buriny, strihanie plotov a spiľovanie stromov. Vie, aký typ vybavenia potrebuje, aby dokázala pracovať čo najlepšie. Melissa má vyžínač Husqvarna 525 už celý rok. A hoci bola na začiatku trochu skeptická, toto zariadenie na ňu urobilo silný dojem vďaka výkonu, ktorý jej umožňuje dosiahnuť. “V oblasti záhradníctva pracujem už 20 rokov a na základe mojich skúseností sa takéto ľahké zariadenia rýchlo kazia. No tento model je rovnako dobrý ako v prvý deň. A jeho nízka hmotnosť mi umožňuje ľahko likvidovať porast celé dva dni, osem hodín denne, bez nadmernej záťaže ramien a pliec,“ hovorí Melissa McPherson.

Ako by ste porovnali model Husqvarna 525 s vyžínačmi od iných značiek?

“Má extrémne nízku spotrebu paliva. Vyskúšala som vyžínače iných značiek a v porovnaní s modelom Husky spotrebujú celú nádrž paliva veľmi rýchlo – a často pri tom hrkocú. Keď som s iným vyžínačom absolvovala tri hodiny práce, mala som pocit, že mám ruky až po zem. S modelom 525 dokážem pracovať celý deň bez najmenšieho problému. Úroveň vibrácií je omnoho nižšia.”

Odporučili by ste model Husqvarna 525?

“Určite áno. Ľudia v nákupnom centre sa pri mne pristavujú a žiadajú ma o radu a ja im vždy odporučím model 525. Aj ak ho budete používať len v domácej záhrade, podľa mňa sa oplatí zakúpiť si model 525 namiesto lacnejšieho. Myslím, že získate lepší vyžínač, ktorý vydrží dlhšie. Je naozaj príjemné pracovať s týmto strojom.”

Stručné fakty

Meno: Melissa McPherson

Vek: 39 rokov

Bydlisko: Tacoma, NSW, Austrália

Zamestnanie: Správkyňa pozemku nákupného centra na strednom pobreží v austrálskom štáte New South Wales,

Vybavenie: Rider, vyžínač, reťazová píla, tyčová vyvetvovacia píla, tyčový plotostrih

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *